بزرگان تجهیزات و فناوری نمایشگاهی در رویداد IRANSHOP 2018

یازدهمین نمایشگاه فروشگاه‌های زنجیره‌ای امروزه تضمین موفقیت فروشگاه‌ها با ارتباط موثر و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان گره خورده است. بدیهی است بهره‌وری و اثربخشی فروشگاه‌ها با استفاده از جدیدترین تجهیزات و ابزار مورد نیاز و به کار بردن به‌روزترین فناوری‌ها باعث پیشرفت و توسعه روزافزون فروشگاه‌ها می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، اینک محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران طی روزهای ۱۲ تا ۱۵ دی‌ماه ۹۶ شاهد برگزاری رویداد بزرگ نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای  IRANSHOP ۲۰۱۸ است، که طی آن بازدیدکنندگان این نمایشگاه می‌توانند با جدیدترین فناوری‌ها و آخرین تجهیزات فروشگاهی آشنا شده و با شرکت‌های تولیدکننده یا واردکننده دانش و تجهیزات پیشرفته به صورت مستقیم باب مذاکره و خرید این محصولات  را باز کنند.

در بخش تجهیزات فروشگاهی، شرکت‌های راک مشبک تهران، طراحان فرادید دینا، انجماد سیستم، آرمان لار، سردین توس، تجهیز فرآیند سیستم و گروه صنعتی ولی‌زاده حضور دارند که جدیدترین و آخرین مدل‌های تجهیزات قفسه‌های فروشگاهی، تجهیزات برودتی، میزهای چک‌اوت، چرخ‌های خرید و دیگر تجهیزات خود را ارائه می‌کنند.

در حوزه سخت‌افزارهای فروشگاهی شرکت‌های تکین‌الکترونیک، پیشتازان توسعه کامران، ماشین‌های اداری آلمارکز، ترنا سیستم و سمارایان صنعت در این نمایشگاه حضور دارند و به ارائه آخرین فناوری‌ها در این حوزه همچون صندوق‌های فروشگاهی POS، بارکدخوان‌ها، تجهیزات RFID، فیش‌پرینترها و لیبل پرینترها، هندهلدهای صنعتی و دیگر سخت‌افزارهای فروشگاهی را معرفی می‌کنند.

شرکت سبزافزار آریا، ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه و جامع فروشگاهی برای هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و همچنین شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولیدکننده نرم‌افزارهای فروشگاهی اصناف و فروشگاه‌ها هستند، به آخرین دستاوردها و تولیدات خود در حوزه نرم‌افزارهای فروشگاهی می‌پردازند.

در حوزه‌های توزین و امنیت و بازاریابی شرکت‌های رادین جدیدترین دستگاه‌های توزین دیجیتال تولیدی خود را معرفی می‌کنند و شرکت نیکوکیوسک آخرین محصولات و کیوسک‌های اطلاع‌رسانی و کیوسک‌های فروش خودکار خود را ارائه می‌دهند.

هم‌اکنون ارائه‌دهندگان این محصولات و خدمات زیر یک سقف و در یک نمایشگاه بین‌المللی در قالب برترین و پیشروترین شرکت‌های کشور در دسترس قرار داشته و مخاطبان این نمایشگاه که مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای هستند، می‌توانند در آن به بازدید و گفت‌وگو برای بررسی و تهیه این محصولات پرداخته و از جدیدترین دستاوردهای این صنعت باخبر شوند .

یازدهمین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از۱۲ تا۱۵ دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزر می‌شود.