چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی فروشگاه های زنجیره ای 1399

شرکت تجهیز فرایند همانند سال های گذشته در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کالا خدمات ، تجهیزات فروشگاهی، فروشگاه های زنجیره ای  حضور یافت و ضمن نمایش انواع پر مصرف  یخچال های فروشگاهی و فریزر های فروشگاهی ،از نمونه های بروز شده تولیدات خود نیز رو نمایی نمود، در این دوره از نمایشگاه با بسیاری از دوستان در صنعت خرده فروشی جلسات برگزار شده و ضمن بهروری از محیط نمایشگاه قرارداد های بسیاری صورت گرفته است .

 یخچال های جدید تجهز فرایند با هدف عرضه هر محصول به صورت تخصصی  و متناسب با نیاز مشتریان طراحی گشته است.

 یخچال ایستاده پرده هوا با چیدمان بصورت جزیره 
 
 یخچال ایستاده از پرکاربردترین انواع یخچال های فروشگاهی میباشد و جهت عرضه انواع محصولات بسته بندی تولید میگردد. و میتوان انواع محصولات لبنی ، انواع محصولات پروتئینی ، میوه جات و ... را در این یخچال عرضه نمود ، و همان طور که در عکس مشخص میباشد این محصول را میتوان هم بصورت دیواری و هم بصورت جزیره مطابق سلیقه مشتری و چیدمان مد نظر  اجرا کرد.

انواع یخچال های ویترینی 
 
از دیگر انواع پر مصرف یخچال های فروشگاهی میتوان به انواع یخچال های ویترینی اشاره نمود ، شرکت تجهیز فرایند طیف وسیعی از این نوع یخچال ها را با کاربری های متفاوت تولید مینماید و باتوجه به فضای محدود نمایشگاه برخی از نمومنه های پرکاربرد این نوع یخچال در سیزدهمین نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی نمایش داده شد. که میتوان به یخچال ویترینی مخصوص لاشه و همچنین یخچال ویترینی  جهت عرضه انواع محصولات فله مانند انواع محصولات لبنی و ترشیجات و انواع محصولات پروتئینی اشاره نمود
یخچال نیمه ایستاده
یکی دیگر از انواع یخچال های پرده هوا یخچال نیمه ایستاده میباشد که شرکت تجهیز فرایند در دو ارتفاع 125 سانتی متر و ارتفاع 160 سانتی متر این نوع یخچال را تولید مینماید و از این محصول جهت عرضه انواع محصولات بسته بندی استفاده میگردد. از مزیت های این محصول میتوان به عدم بسیتن دید مشتری در فروشگاه در صورتیکه به صورت جزیره اجرا شود اشاره کرد ، این محصول با پانل های کناری شیب دار و طبقات با عمق متفاوت زیبایی مضاعفی به فروشگاه میدهد و همچنین جهت عرضه انواع محصولاتی چون فینگر فود ها ، سالادها ی آماده ، آبمیوه ها و ... بسیار شیک میباشد

فریزر خوابیده پرده هوا
 
نمونه ی بسیار پر مصرف فریزر های فروشگاهی ، فریزر خوابیده پرده هوا میباشد. شرکت تجهیز فرایند در سیزدهمین نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی از نمونه فریزر پرده هوا خوابیده با طرحی بروز شده با سبکی ساده و مینیمال رو نمایی کرد که با استقبال بالایی از تمامی بازدیدکنندگان روبرو شد ، این فریزر که پس از  طراحی های تیم ماهر طراحی و فنی  شرکت تجهیز فرایند تولید گشته ، ضمن افزایش چشمگیر فضای بارگیری ، مصرف انرژی کمتری دارد.
فریزر خوابیده پرده هوا موتور سرخود
 

فریزری پر کاربرد در فروشگاه های کوچک جهت عرضه تمامی اقلام منجمد ، با طراحی بروز و مصرف انرژی کم ، با توجه به اهمیت مصرف انرژی در دنیای امروز و میزان مصرف انرژی در اونواع محصولات فروشگاهی موتور سرخود ،میتوان این محصول را بهترین فریزر جهت فروشگاه های با متراژ پایین و یا فروشگاه هایی که فضایی مناسبی برای موتور ندارند انتخاب کرد
در این نمایشگاه همچنین انواع مختلف دیگری از انواع محصولات موتور سرخود مانند یخچال ایستاده پرده هوا موتور سرخود  و انواع یخچال و فریزر های درب دار موتور سرخود نمایش داده شد .

 سیستم برودتی
 
از دیگر مواردی که در این نمایشگاه هم مانند سال های گذشته در غرفه شرکت تجهیز فرایند حاضر بود انواع پر کاربرد سیستم برودتی میباشد .  سیستم رک برای فروشگاه های بزرگ و سیستم پکیج برای فرشوگاه های کوچک دو نمونه از چندین نمونه سیستم های برودتی پر مصرف میباشد که توسط تیم فنی شرکت تجهیز فرایند با توجه به پروژه تولید و عرضه میگردد.
منبع: تجهیز فرایند