برگزاری رویداد کالا و تجهیزات فروشگاهی در اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، «نخستین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون اداری، ماشین‌آلات، محصولات و ملزومات اداری»، «دومین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای» و «چهارمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره و صنایع وابسته»، سه نمایشگاهی هستند که طی روزهای 30 مهر تا سوم آبان به صورت همزمان در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهند شد. نخستین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون اداری، ماشین‌آلات، محصولات و ملزومات اداری اصفهان با حضور 18 مشارکت‌کننده از استان‌های تهران و اصفهان و در فضایی به مساحت یک‌هزار و 200 مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود. در این نمایشگاه انواع ماشین‌آلات و ملزومات اداری مانند مبلمان و صندلی‌های اداری، میزهای کاری و تحریر، اتوماسیون اداری و دکوراسیون داخلی اداری به نمایش درمی‌آید و برندهای معتبری همچون گروه تولیدی چوکا، پرشین پلاست، ایمن گستر، مدیران صنعت، پیام صنعت، پاوید، سهلان‌نما، مبتکران و صندوق نسوز کاوه حضور دارند. در کنار این نمایشگاه، دومین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای برپا می‌شود که 900 مترمربع فضای نمایشگاهی وسعت خواهد داشت. مشارکت‌کنندگانی از استان‌های اصفهان، تهران و آذربایجان شرقی در این نمایشگاه حضور دارند و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، نمایندگی کالاها و برندها، فعالان دکوراسیون فروشگاهی، سیستم‌های حسابداری و انبارداری، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان نرم‌افزارهای فروشگاهی و دیگر خدمات و تجهیزات مرتبط با عنوان نمایشگاه، توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند. از مهمترین برندهای حاضر در این نمایشگاه نیز می‌توان به صنایع عدل، صنایع برودتی و تجهیزات فروشگاهی بهشتی، سپاهان مشبک و اصفهان یخچال اشاره کرد. چهارمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره و صنایع وابسته هم نمایشگاه دیگری است که طی روزهای 30 مهر تا سوم آبان‌ماه 98 در اصفهان برپا می‌شود. در این نمایشگاه 27 شرکت تولیدکننده در و پنجره و پروفیل‌های آلومینیومی، تولیدکنندگان  در و پنجره‌های UPVC ، سازندگان ماشین‌آلات تولیدکننده در و پنجره و شرکت‌های تولیدکننده یراق‌آلات در و پنجره از استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و مرکزی حضور خواهند داشت. آکپا ایران کیش، آسمان پنجره، آرارات، پارس آلومینیوم، آلومینیوم حکمتی، آلومینیوم آلترال، پارسیان یراق، پارس آلومینیوم و اپل وین نیز به عنوان برندهای فعال صنعت در و پنجره در این نمایشگاه به عرضه توانمندی‌های خود خواهند پرداخت. علاقمندان به بازدید از این سه نمایشگاه همزمان می‌توانند از ساعت 16 تا 22 روزهای 30 مهر تا سوم آبان به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

چهاردهمین رویداد بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی فروشگاه های زنجیره ای

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای از تاریخ 12 الی 15 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود و شرکت همکاران سیستم با ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود در این نمایشگاه میزبان مخاطبان و علاقمندان خواهد بود. در این نمایشگاه که با حضور جمعی از کسب و کارهای حوزه خرده فروشی همراه است، نسخه جدید نرم افزار دشت ویژه اصناف و فروشگاه ها از سبد محصولی گروه شرکت های همکاران سیستم رونمایی و عرضه خواهد شد.

چهاردهمین رویداد بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی فروشگاه های زنجیره ای

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای از تاریخ 12 الی 15 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود و شرکت همکاران سیستم با ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود در این نمایشگاه میزبان مخاطبان و علاقمندان خواهد بود. در این نمایشگاه که با حضور جمعی از کسب و کارهای حوزه خرده فروشی همراه است، نسخه جدید نرم افزار دشت ویژه اصناف و فروشگاه ها از سبد محصولی گروه شرکت های همکاران سیستم رونمایی و عرضه خواهد شد.

دهمین رویداد بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی فروشگاه های زنجیره ای

شتاب فزاينده گسترش فروشگاههاي زنجيره اي خرده فروشي و عمده فروشي وهمچنين فروشگاههاي بزرگ درسطح ايران و الزام به مديريت همه جانبه متناسب با استانداردهاي بين المللي با رعايت مقررات و موازين جمهوري اسلامي ايران اقتضا مينمايد که توجه ويژه وعميقتري به اين مقوله اقتصادي- اجتماعي داشته باشيم. ساماندهي و نظارت اين بخش توسط دولت محترم از يکسو و حضور تشکلهاي غير دولتي و مراکزآموزشي و پژوهشي از سوي ديگر ميتواند از خسارتهاي احتمالي اين حرکت نوين بکاهد . يکي از روشهاي تبيين اين نوع حرکتها ميتواند برگزاري نمايشگاههاي تخصصي، ملي و بين المللي پيرامون موضوعات فوق الاشاره باشدکه هرکدام علاوه بر امتيازات خاص خود ميتواند در زنجيره موفقيت موثر واقع گردد. برگزاري دهمین  نمایشگاه بین المللـی کـالا،خدمات، تجهیزات فروشگاهی وفروشگاه های زنجیـره ای معرف توانمنديها و امکانات بالقوه و بالفعل اين صنعت مهم واستراتژيک  است. شرکت آراد تجهیز نیکان نیز به عنوان عضوی از جامعه دنیای امنیت و حفاظت در این مهم شریک بوده و پذیرای حضور گرم شما در دهمین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای بوده است.

دوازدهمین رویداد بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی فروشگاه های زنجیره ای

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای در تاریخ ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ آغاز و تا پایان روز ۱۵ دی ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت. نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی امسال با اهداف زیر در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز بکار نمود : آشنایی مصرف کنندگان با کالاها و استانداردهای داخلی و بین المللی و کیفیت معرفی محصولات ایرانی فعال در این صنعت خرید آسان و فرهنگ سازی عدم مصرف بی رویه ایجاد بازار رقابتی برای تامین نیازهای واقعی مصرف کنندگان ترویج فرهنگ خرید از فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و مزیت های آن ارائه خدمات قابل ارائه ر فروشگاه های زنجیره ای کنترل و نظارت بر بهداشت و سلامت کالاها و فروشگاه ها نرخ گذاری و نظارت بر قیمت ها آشنایی و ارائه آخرین دستاوردها در زمینه ی تکنولوژی برای تجهیزات فروشگاهی مطابق با استاندارهای جهانی نمایش آخرین دستاوردها در صنعت تجهیزات فروشگاهی همچنین اصنافی که در نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی امسال مشارکت داشته اند گستره ی بسیار بزرگی داشتند. فروشگاه ها و رستوران های زنجیره ای دولتی و خصوصی، پخش کننده ها، تولیدکنندگان محصولات غذایی، بهداشتی، پوشاک، لوازم خانگی و … . تامین کالا و خدمات قابل ارائه در این صنعت نیز مطابق با همه ی کسب و کارهایی که به عنوان فروشگاه فعالیت دارند در این نمایشگاه قابل دسترس خواهد بود. این خدمات و محصولات بصورت کلی و جزئی در اختیار عموم می باشد. ارائه خدمات نظافتی و نگهداری محیط زیست، تجهیزات ریز و درشت فروشگاهی، لوازم فروشگاهی مانند یخچال، سردخانه، نرم افزارها، ویترین و بسیاری موارد دیگر، نمونه هایی از خدمات و محصولات قابل ارائه در نمایشگاه تجهیزات نمایشگاهی می باشد.

سیزدهمین رویداد بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی فروشگاه های زنجیره ای

شرکت تجهیز فرایند با غرفه ای مدرن و خاص در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا خدمات ، تجهیزات فروشگاهی، فروشگاه های زنجیره ای  حضور یافت و ضمن نمایش انواع پر مصرف  یخچال های فروشگاهی و فریزر های فروشگاهی ،از تولیدات جدید تولیدات خود نیز رو نمایی نمود،در این دوره از نمایشگاه با بسیاری از دوستان در صنعت خرده فروشی جلسات برگزار شده و ضمن بهروری از محیط نمایشگاه قرارداد های بسیاری صورت گرفته است . از تولیدات جدید این شرکت میتوان به یخچال ویترینی مخصوص شیرینی اشاره کرد ، که با طراحی خاص  توسط مهندسین شرکت تجهیز فرایند تولید گشت و در این نمایشگاه معرفی کرد. یکی دیگر از تولیدات خاصی که در این نمایشگاه معرفی گشت ، یخچال ویترینی مخصوص پیتزا هست ، که با هدف ارائه انواع پیتزا مطابق با خواست و نیاز مشتری تولید گشته است . نمونه ی دیگر یخچال ویترینی لاشه میباشد که زیبایی فراوانی به انواع مارکت های پروتئینی و هایپرمارکت ها میبخشد.