پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی
انباری در تولیدی‌ها و کارخانجات جای بسیار مهمی است و بسیاری از موارد و محصولات دست و پاگیر و یا تولیدات غذایی به انباری‌ها منتقل می‌شوند. با این حال باید توجه داشت که انباری ها، به خصوص اگر بزرگ باشند لازم است تا از نظم و ترتیب بالایی برخوردار باشند و با استفاده از نظم دهنده هایی چون پالت پلاستیکی، وسایل و محصولات موجود در انباری را به شکلی مرتب طبقه بندی کرد. پالت پلاستیکی در واقع محفظه‌ای است که از آن برای نگهداری و مرتب کردن محیط انباری استفاده می‌شود.
برای انبار کردن کالاها یا جابجایی آن‌ها بوسیله لیفتراک یا جک دستی از این محصول استفاده می‌شوند. علاوه بر پلاستیک از جنس‌های چوب یا فلز نیز ساخته می‌شود. پالت پلاستیکی به سبب داشتن وزن سبک، استحکام بالا و قیمت مناسب از استقبال بیشتری نزد افراد برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی‌های محصول، استفاده از آن‌ها هنگام حمل و نقل است؛ پالت پلاستیکی استحکام بالایی داشته و حتی می‌توان آن‌ها را با جرثقیل‌های چنگال‌دار و بدون نگرانی از شکستگی و یا آسیب دیدگی محتویات یا پالت‌ها جابجا کرد. این محصول ورودی هایی دارد که جابجایی کالا با لیفتراک را آسان می‌کند.

کاربردهای پالت پلاستیکی

از پالت پلاستیکی بیشتر در شهرهایی که رطوبت دارند استفاده می‌شود؛ چون مشکل پوسیدگی ندارند. از جمله مکان‌هایی که پالت‌ پلاستیکی یا جاابزار پلاستیکی در آن‌ها استفاده می‌شود عبارتند از: سردخانه‌ها، انبارهای نگهداری مواد غذایی و کالا، صنایع غذایی و صنایع آرایشی و بهداشتی
از آنجایی که این محصول استریلیزه است و حشرات و جوندگان نمی توانند در آن‌ها نفوذ کنند، استفاده عمده پالت پلاستیکی در صنایع غذایی است.

انواع پالت پلاستیکی

  1. پالت پلاستیکی پایه‌دار: پالت پلاستیکی پایه‌دار از انواع پالت پلاستیکی است که زیر آن پایه دارد. از این محصول برای انبار کردن محصولات متنوعی می‌توان استفاده کرد. طراحی پالت پلاستیکی پایه‌دار به گونه‌ای است که می‌توان چندین پالت را به آسانی روی یکدیگر قرار دارد. این محصول در رنگ‌های مختلفی از جمله آبی، قرمز و زرد در تولیدی پالت ابزار طراحی و تولید می‌شود.
  2. پالت پلاستیکی سبک: این پالت از پلاستیک فشرده ساخته شده است و به همین دلیل وزن بسیار سبکی دارد. این محصول به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم عمل می کند. 
  3. پالت پلاستیکی کشویی: پالت پلاستیکی کشویی یکی دیگر از انواع پالت پلاستیکی است که به صورت مجموعه‌ای از طبقات روی یکدیگر ساخته می‌شود. این محصول را می‌توان در مواقع نیاز باز و بسته کرده و از آن به عنوان یک نظم دهنده جمع و جور استفاده کرد. در برخی مدل ها، طبقات آن شفاف بوده و می‌توان به راحتی محتویات موجود در آن را بررسی کرد. یکی از مزیت‌های بزرگی که پالت پلاستیکی کشویی دارد این است که می‌تواند با اشغال حجم کمی از فضا اجناس زیادی را سازمان دهی کند. طراحی این پالت‌ها به گونه‌ای است که به صورت کشویی روی هم قرار گرفته اند و شما به هر طبقه از پالت به آسانی دسترسی کامل خواهید داشت.
  4. پالت پلاستیکی سردخانه: سردخانه‌ها مکان هایی هستند که بسیاری از موارد خوراکی و به منظور جلوگیری از خرابی در آن جا انبار می‌شود. برای داشتن سردخانه‌ای مرتب می‌توانید از پالت پلاستیکی سردخانه استفاده کنید. جنس این محصول در برابر دمای پایین مقاوم است. محصولاتی که در سردخانه و درون این پالت قرار می‌گیرند از خرابی و فاسد شدن در امان هستند.

خرید پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی محصولی چند منظوره و پرکاربرد است و به همین دلیل است که یکی از پرفروش ترین تجهیزات فروشگاهی به شمار می‌رود. با خرید پالت پلاستیکی نه تنها محیط انباری تان مرتب تر و تمیزتر بنظر می‌رسد بلکه در هنگام حمل و نقل و جابجایی محصولات نیز دردسر کمتری خواهید داشت. هم چنین با توجه به نوع، تعداد قفسه و ابعاد قیمت پالت پلاستیکی می‌تواند متفاوت باشد. جهت خرید و یا استعلام قیمت پالت پلاستیکی می‌توانید با کارشناسان فروش آریا شلف تولیدکننده پالت پلاستیکی در تماس باشید.شرکت آریا شلف برای فروش پالت پلاستیکی به مشتریان خود خدمات راهنمایی و مشاوره رایگان تا انتخاب بهترین گزینه را ارائه می دهد.