نردبان خانگی

نردبان

نردبان یکی از پر کاربرد‌ترین وسایل هم در خانه و هم در سایر جاهایی که در ارتفاع کار میکنند هست. از نردبان در خانه برای تمیز کردن دیوار‌ها و باز کردن پرده‌ها استفاده میشود و در صنعت برای جوشکاری و در مغازه‌ها و قرار دادن انواع وسایل در قفسه‌ها  استفاده میشود. در گذشته نردبان‌ها بسیار سنگین بودند اما امروزه نردبان‌های سبکی ساخته شده اند که قابلیت جابه جایی دارند. در یک دسته بندی کلی، نردبان‌ها به دو دسته نردبان خانگی و نردبان صنعتی تقسیم می‌شوند.
یکی از وسایل پرکاربردی که در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی یا تعمیرات خانگی کاربرد زیادی دارد، نردبان است. اما این وسیله ساده و پرکاربرد اگر درست مورد استفاده قرار نگیرد خطرات زیادی به همراه خواهد داشت. بنابراین قبل از انتخاب آن ابتدا باید تعیین کنید که آیا این وسیله برای پروژه شما ایمن و بی خطر است یا خیر. هنگام انتخاب یک نردبان باید به مواردی همچون میزان تحمل وزن، ارتفاع نردبان، جنس نردبان، استحکام پایه‌های آن و پلکان توجه کرد.

نردبان خانگی

هنگام انجام برخی امور منزل مانند نصب یا برداشتن پرده ها، تمیز کردن پنجره و کابینت‌های بالایی و ... ممکن است نتوانیم به آسانی این کارها را انجام دهیم و به اصطلاح قدمان نرسد. در چنین مواقعی با استفاده از نردبان خانگی می‌توان به نقاط بالایی دست پیدا کرد و کارها را به آسانی انجام داد. نردبان‌های خانگی محصولاتی هستند که امکان دسترسی به محل‌های دور از دسترس خانه را مهیا می‌کند.
  • نردبان خانگی فلزی و آلومینیومی دو نوع متداول نردبان خانگی هستند. در جهت حفظ کارایی و ماندگاری بالاتر نردبان، نردبان خانگی فلزی را از فلز ضد زنگ می‌سازند. نردبان خانگی آلومینیومی مخصوص کسانی است که به دنبال نردبان سبک‌تر می‌گردند تا در هنگام حمل و نقل نردبان آلومینیومی دچار مشکل نشوند. آلومینیوم به کار رفته در ساخت نردبان خانگی آلومینیومی وزن سبکی داشته و در هنگام جابجایی و حمل و نقل فشار زیادی به ستون فقرات تحمیل نمی کند. 
  • در یک دسته بندی می‌توان نردبان‌های خانگی را به انواع نردبان خانگی پله آلومینیومی یونیک و نردبان خانگی پله آلومینیویی آرتیستون تقسیم بندی کرد.
  • در یک دسته بندی دیگر نیز می‌توان نردبان‌ها را به سه دسته ی تلسکوپی و تاشو و ساده تقسیم کرد. 
با توجه به نیازتان باید بین انواع مختلف آن‌ها انتخاب کنید اما بهترین مارک نردبان برای مصارف خانگی نردبان‌های تلسکوپی تاشو می‌باشند که فضای کمی داشته و ارتفاع آن‌ها را می‌توانید خودتان تنظیم کنید.
نردبان‌های خانگی باید در عین داشتن استحکام لازم، نسبتا سبک باشند که در خانه بتوانند به راحتی جابجا شوند. برای مثال استفاده کردن از نردبان‌های صنعتی یا خاص به جای نردبان خانگی نمی تواند انتخاب درستی باشد و می‌تواند به خاطر کاربرد، جنس، ارتفاع و وزن دچار مشکلاتی شود. توجه به ارتفاع سقف منزل، استحکام نردبان، آستانه تحمل وزن، پهنای پله و استحکام زنجیرهای آن از مهمترین نکاتی هستند که هنگام خرید نردبان تاشو باید در نظر گرفت.

قیمت نردبان خانگی

قیمت نردبان به موارد مختلفی از جمله نوع نردبان، جنس، ارتفاع، استحکام، آستانه تحمل، پهنای پله، استحکام زنجیره‌های آن و... بستگی دارد. به تبع هر چه تعداد پله‌ها و ارتفاع نردبان، یا میزان تحمل وزن و استحکام آن بیشتر باشد قیمت نردبان نیز بیشتر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت نردبان می‌توانید به سایت آریا شلف، تولید کننده نردبان خانگی مراجعه کنید.

فروش نردبان خانگی

نردبان یکی از ضروری‌ترین تجهیزات فروشگاهی است که علاوه بر فروشگاه ها، در منازل و کارگاه‌ها نیز مورد نیاز است. بدون تردید خرید نردبان‌های مناسب، سقوط افراد در حین کار را به صفر می‌رساند، به همین جهت می‌بایست به دنبال پیدا کردن بهترین مرجع خرید باشید. 
در میان تولیدکنندگان و فروشندگان مختلف در کشور، شرکت آریا شلف یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود. برای خرید نردبان خانگی و یا استعلام قیمت نردبان می‌توانید با کارشناسان فروش آریا شلف تولیدکننده نردبان در تماس باشید.