نردبان صنعتی

نردبان صنعتی

نردبان‌ها علاوه بر منازل، در کارخانجات و کارگاه‌ها و یا ساختمان‌های در حال ساخت و به منظور انجام اعمالی چون جابجایی بارهای انباری، رنگ زدن سقف و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از ویژگی‌هایی که هر نوع نردبان صنعتی باید داشته باشد ایمن بودن و مطمئن بودن است؛ به خصوص اگر قرار است از نردبان صنعتی در مکان‌های ناهموار استفاده شود. بدین منظور لازم است تا تمام پایه‌های نردبان صنعتی در یک سطح قرار داشته باشند تا هنگام بالا رفتن از نردبان دچار تکان‌های پی در پی نشود. 
مواد سازنده نردبان‌ها معمولا از جنس چوب، پلاستیک، آلومینیوم و فولاد هستند که البته نردبان‌های چوبی جایی در مصارف صنعتی ندارند. یشتر نردبان‌های صنعتی از جنس فولادین هستند تا دوام و استحکام بیشتری را برای تحمل نیروی وزن افراد داشته باشند. برخی از انواع نردبان‌ها در دسته‌ی نردبان صنعتی قرار می‌گیرند که برای مشاغل مهم کاربرد دارند، یکی از انواع نردبان صنعتی می‌توان به نردبان مفصل دار اشاره کرد.
  • نردبان صنعتی در انواع مختلفی نظیر نردبان صنعتی مفصلی دو تکه اغلب در کارگاه‌های صنعتی از آن استفاده می‌شود. در برخی موارد افراد زمان زیادی را روی نردبان صنعتی مفصلی دو تکه می‌گذارند پس لازم است قبل از استفاده از این نوع نردبان از ثابت بودن پایه‌ها اطمینان حاصل کنند. 
  • نردبان صنعتی مفصلی چهارتکه یکی از پرفروش‌ترین انواع نردبان صنعتی است. این نوع نردبان یکی از تجهیزات فروشگاهی است که می‌توان در دو نوع از آن استفاده کرد. در صورتی که نقطه مورد نظر آن چنان دور نباشد می‌توان از دو مفصل این نوع نردبان استفاده کرد و برای دستیابی به نقاط دورتر، می‌توان 4 مفصل نردبان ره به کار برد. این نوع از ابزار که به صورت چند تکه و با مفصل طراحی می‌شوند به راحتی جمع شده یا تغییر حالت می‌دهند. مدل مفصل دار به صورت 4 تکه طراحی شده و تا ارتفاع دو متر بالا می‌رود، به همین جهت برای بسیاری از مشاغل در کشور کاربردی خواهد بود.
  • نردبان صنعتی مخابراتی کشویی را به دیوار تکیه می‌دهند و از آن استفاده می‌کنند. پله‌های نردبان صنعتی مخابراتی کشویی را معمولا به شکل مستطیلی می‌سازند و از آن در کارگاه‌ها استفاده می‌کنند.

قیمت نردبان صنعتی

قیمت نردبان صنعتی به موارد مختلفی از جمله نوع نردبان، جنس، ارتفاع، استحکام، آستانه تحمل، پهنای پله، استحکام زنجیره‌های آن و... بستگی دارد. به تبع هر چه تعداد پله‌ها و ارتفاع نردبان، یا میزان تحمل وزن و استحکام آن بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر خواهد شد. نردبان صنعتی یکی از تجهیزات مورد نیاز برای کارخانجات ، سوله‌ها و انبار‌های گوناگون میباشد که سهم قابل توجهی از سود تولیدکنندگان تجهیزات فروشگاهی مربوط به فروش نردبان صنعتی است.

خرید نردبان صنعتی

نردبان صنعتی یکی از ضروری‌ترین تجهیزات مورد استفاده در صنایع است. بدون تردید خرید نردبان‌های مناسب، سقوط افراد در حین کار را به صفر می‌رساند، به همین جهت می‌بایست به دنبال پیدا کردن بهترین مرجع خرید باشید. 
در میان تولیدکنندگان و فروشندگان مختلف در کشور، شرکت آریا شلف یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود. برای استعلام قیمت و خرید نردبان صنعتی می‌توانید با کارشناسان فروش آریا شلف تولیدکننده نردبان صنعتی در تماس باشید.