قفسه پیچ و مهره ای

قفسه پیچ و مهره‌ای

در انبارهای بزرگ و فروشگاه‌ها از قفسه پیچ و مهره‌ای به منظور سازماندهی وسایل استفاده می‌شود. با استفاده از این محصول می‌توان تمامی محصولات و کالا‌های تولیدی را به بهترین شکل طبقه بندی کرد. به وسیله قفسه پیچ و مهره‌ای می‌توان از سلامت محصولات مطمئن شد و از شلوغی و در هم ریختگی جلوگیری کرد.
انباری‌ها به عنوان رایج ترین مشتریان قفسه پیچ و مهره‌ای وسایل بسیاری را در اندازه‌های مختلف جای می‌دهند. با این اوصاف اگر به دنبال انباری مرتب هستید این محصول یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید در نظر داشته باشید. طرز نصب قفسه پیچ و مهره‌ای نسبتا آسان است و با داشتن اندکی دانش فنی می‌توانید آن را باز و بسته کنید. از ویژگی‌های قفسه فلزی پیچ و مهره ای، می‌توان به نصب آسان و استحکام بالای آن اشاره کرد. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین انواع قفسه فلزی است که سالیان زیادی است در مکان‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • طرز نصب آسانی داشته و حتی می‌توان در هنگام نیاز به جداسازی آن هنگام حمل و نقل به آسانی طبقات آن را از هم جدا کرد. 
  • قفسه فلزی پیچ و مهره‌ای رنگی یکی از انواع قفسه فلزی پیچ و مهره‌ای است که جلوه ظاهری زیبایی داشته و از آن می‌توان به عنوان زینت بخش دکوراسیون استفاده کرد.
  • در تجهیز انبار کالاهای سبک و سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. 

قفسه پیچ و مهره‌ای سبک

نصب قفسه پیچ و مهره‌ای سبک بسیار آسان می‌باشد و کاربرد‌های فراوانی جهت تجهیز انبار قطعات و کالا‌های سبک دارد. چیزی که این محصول را نسبت به دیگر قفسه‌ها متمایز کرده است، نصب و دسترسی آسان به اجناس است. همچنین قفسه بندی پیچ و مهره‌ای قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و به سادگی می‌توان قفسه‌ها را در ارتفاع مورد نظر خود نصب کرد. از آن جایی که این قفسه بندی جنس مناسبی دارد امکان استفاده از آن به مدت طولانی وجود خواهد دارد.

قفسه پیچ و مهره‌ای سنگین

از قفسه پیچ و مهره‌ای سنگین عموما برای بارگزاری و چینش اقلام سنگین استفاده می‌شود. در این نوع  قفسه بندی فلزی جهت دسترسی آسان به طبقات مختلف از پلکان پیچ و مهره‌ای و راهرو بندی میان قفسه‌ها استفاده شده که تماماً از اجزاء قفسه بندی مشبک تولید و برای پوشش کف راهرو‌ها و پلکان از پانل پله مخصوص استفاده خواهد شد.

طبقه پیچ و مهره ای در انواع قفسه‌ها

قفسه پیچ و مهره ای سنگین: از آنجا که این محصول در فروشگاه‌ها و انبارها استفاده می‌شود؛ تحمل بار قفسه  در هر طبقه باید بین 120 تا 300 کیلوگرم باشد. برای ایمنی بیشتر بهتر است آن را به زمین پیچ کنید و یا از ارتفاع آن بکاهید.
قفسه پیچ و مهره ای سبک: قفسه پیچ و مهره‌ای سبک، با توجه به ویژگی‌هایی که دارد برای ذخیره سازی کالا‌ها در انبار‌های کوچک کاربرد دارد. استحکام بسیار خوبی در مقابل تو رفتگی دارد و میزان تحمل آن از 50 تا 120 کیلوگرم در هر طبقه است.
شرکت آریا شلف برای فروش قفسه پیچ و مهره ای به مشتریان خود خدمات راهنمایی و مشاوره رایگان تا انتخاب بهترین گزینه را ارائه می دهد. بنابراین می توانید قفسه مورد نیاز خود را به کمک کارشناسان مجموعه و بدون نگرانی از آسیب دیدن حین استفاده انتخاب کنید.

قفسه پیچ و مهره‌ای رنگی

قفسه پیچ و مهره‌ای رنگی از انواع قفسه پیچ و مهره‌ای است که علاوه بر نظم و ترتیب بخشی به محیط، دکوراسیون بهتری نیز برای محیط به ارمغان می‌آورد. در طراحی آن اغلب سعی می‌شود از ترکیب دو یا سه رنگ مکمل استفاده شود تا از لحاظ زیبایی شناختی نیز در بالاترین سطح قرار داشته باشد.
اگر از میان فاکتور‌های انتخاب قفسه پیچ و مهره‌ای به ظاهر و محیط دکوراسیون آن اهمیت می‌دهید، مدل رنگی می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. به غیر از قفسه پیچ و مهره‌ای رنگی‌ای که دارای دو رنگ مکمل می‌باشند، می‌توانید قفسه‌های تک رنگ را انتخاب کنید. این قفسه‌ها در رنگ‌های قرمز، آبی، سبز، نارنجی و بنفش می‌باشند.

قیمت قفسه پیچ و مهره‌ای

با خرید قفسه پیچ و مهره‌ای انباری‌ها نظم و ترتیب بیشتری پیدا می‌کنند، کار انباردارها راحت تر و سبک تر خواهد شد و فضای در دسترس انباری بیش از قبل می‌گردد. جهت خرید اینترنتی قفسه پیچ و مهره‌ای نیز می‌توانید با کارشناسان آریا شلف که تولیدکننده قفسه پیچ و مهره‌ای است در تماس باشید. 
قفسه پیچ و مهره‌ای یکی از ارزان ترین نوع قفسه بندی می‌باشد و به راحتی با کم ترین هزنیه قابل نصب و پیاده سازی است ولی در قیمت کلی این قفسه بندی فاکتور‌های زیادی تعیین کننده است که شامل تعداد طبقات، طول، نوع قفسه بندی و... می‌باشد. برای مثال قیمت جعبه پلاستیکی پیچ و مهره ای با نوع فلزی آن متفاوت است. 
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت قفسه پیچ و مهره ای، به سایت آریا شلف مراجعه کنید و یا جهت دریافت لیست قیمت قفسه پیچ و مهره‌ای با شرکت آریا شلف تماس حاصل فرمایید.