قفسه طوسی

قفسه طوسی
با گسترش روز افزون شهرها و جمعیت، نیاز به فروشگاههای مواد غذایی بیش از پیش احساس می‌شود؛ اما یکی از مهم‌ترین لوازمی که برای فروش اجناس مختلف در این فروشگاه‍‌ها لازم است قفسههای بزرگ و کوچکی است که بتوان مواد غذایی و سایر اقلام مورد نظر را در آنها قرار داد و به فروش رساند؛ شرکتهایی وجود دارند که می‌توانید این قفسه ها را از آنها خریداری کنید. قفسه طوسی نوعی قفسه بندی بوده که به دلیل قدمت و محبوبیتی که دارد جزو گزینه های آشنا حتی برای کسانی که با انواع قفسه آشنایی ندارند به شمار می‌رود. قفسه طوسی انعطاف پذیری بالایی برای استفاده ارائه می‌دهد که این موضوع سبب می‌شود در مکانهای مختلفی قابل استفاده باشد. قفسه طوسی در مدلهای گوناگونی نظیر قفسه طوسی پیچ و مهره‌ای و قفسه طوسی مشبک تولید می‌شود.
قفسه بندی پیچ و مهره‌ای سبک یا قفسه بندی طوسی از جمله متداول‌ترین انواع قفسه بندی انباری به شمار میرود که در بسیاری انبارهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد . گذاشت و برداشت کالا در این نوع قفسه بندی پیچ و مهره‌ای با دست انجام میشود. برپایی قفسه بندی پیچ و مهره‌ای سبک با قفسه بندی مشبک بسیار ساده است و با کمترین تجهیزات امکانپذیر است. از متداول‌ترین قفسههایی که در بسیاری از فروشگاهها استفاده می‌شود، قفسه طوسی  است. پرکاربرد بودن این قفسه به دلیل نصب آسان آن است. در واقع می‌توان گفت شما با وجود پیچ و مهرههایی که در این قفسهها وجود دارد، می‌توانید ابعاد آن را به دلخواه تغییر داده و بزرگ و کوچک نمایید.

قفسه طوسی پیچ و مهره‌ای

قفسه طوسی پیچ و مهره‌ای یکی از پرطرفدارترین انواع قفسه طوسی و حتی انواع قفسه‌هاست. قفسه طوسی پیچ و مهره‌ای همانطور که از نام آن پیداست نوعی قفسه است که طوسی رنگ بوده و طبقات و پانلهای آن با استفاده از پیچ و مهره روی یکدیگر سوار می‌شود. عدم پیچیدگی آن باعث می‌شود نصب آن نسبتا آسان بوده و در مواقع جابجایی، بتوان بدون دردسر خاصی قطعات آن را از هم جدا یا جابجا کرد. از قفسه طوسی پیچ و مهره‌ای در کتابخانهها و برای طبقه بندی کتاب ها، انباریها و به طور کل هر مکانی که نیاز به طبقه بندی و مرتب کردن اقلام دارد استفاده می‌شود. 
این محصول، نظم و ترتیب زیادی به فروشگاهها می‌بخشد و از آن گذشته به علت چیدمان منظم و تنوع محصولاتی که می‌توان روی آنها قرار داد؛ باعث زیبایی بیشتر فروشگاهها و سوپر مارکتها شده و میزان فروش را بالا می‌برند. به همین دلیل این قفسه در میان صاحبان فروشگاههای کوچک و بزرگ از محبوبیت خاصی برخوردار است. با وجود پیچ و مهرههایی که در این قفسهها وجود دارد، می‌توانید ابعاد آن را به دلخواه تغییر داده و بزرگ و کوچک کنید و بهترین استفاده ممکن را از آن ببرید.

قفسه طوسی مشبک

قفسه طوسی مشبک از انواع قفسه طوسی است که تحمل وزنهای سبک تا معمولی را داراست. استفاده از قفسه طوسی مشبک در مکانهای مختلفی نظیر داروخانه ها، کتابخانه ها، آزمایشگاه ها، مدارس و ... بسیار رایج است و این نوع قفسه به خوبی از پس برآورده کردن نیازهای این اماکن برمی آید.
قفسه طوسی مشبک در سه مدل سبک، نیمه سنگین و سنگین قابل اجرا است. قفسه طوسی مشبک سبک تحمل وزنی تا حداکثر 100 کیلوگرم، نیمه سنگین تحمل وزنی تا حداکثر 250 کیلوگرم، و سنگین دارای تحمل وزنی تا حداکثر 350 کیلوگرم را دارا است. 

قیمت قفسه طوسی

قیمت قفسه طوسی بستگی به نوع، جنس و ابعاد آن دارد. قفسه کوچک پیچ و مهره‌ای بسیار ارزان بوده و می‌توان آن را از مراکز معتبر خریداری نمود و از کاربردهای بی نظیر آن بهره مند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت قفسه طوسی، به سایت آریا شلف تولیدکننده قفسه طوسی مراجعه کنید. 

خرید قفسه طوسی

با توجه به اطلاعاتی که در رابطه با قفسه طوسی در بالا ذکر شد، صاحبان اکثر فروشگاهها و دیگر مشاغل را ترغیب به خرید می‌کند. برای خرید قفسه طوسی با کارشناسان فروش آریا شلف تولیدکننده قفسه طوسی در تماس باشید و یا از مشاوران فروش آنلاین ما در سایت سوالات خود را بپرسید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. آریا شلف، برای فروش قفسه طوسی خدمات رایگان مشاوره و راهنمایی خرید تا انتخاب بهترین گزینه را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.